Про нас ▧ Плитка Сток ▨

Плитка (керамограніт) грає важливу роль в сучасному дизайні приміщень. Вона надає стиль, затишок та сучасність інтер’єру, дозволяючи впроваджувати найсміливіші і неординарні ідеї. Стоковий магазин плитки пропонує широкий вибір облицювального матеріалу: плитка, керамограніт, ламінат, паркет, сантехніка та будівельні суміші. З асортиментом товару, а саме плитка з імітацією дерева, плитка під мармур чи плитка під бетон, можна ознайомитися в Києві, під’їхавши до виставкового залу, розташованого на вул. вул. Осиповського 2а / 1, попередньо зв’язавшись з нами по телефону.

Що ми пропонуємо?

Сьогодні ми раді запропонувати своїм клієнтам якісний облицювальний матеріал, серед якого особливу увагу займає плитка під дерево. Матеріал випускається різної фактури, кольору, фабрики, якості та ціні. Керамограніт зносостійкий і в залежності від виду може використовуватися в інтер’єрі кухні, спальні, вітальні, дитячій та інших кімнатах чи вуличних умовах.

Дерево здавна використовувалося в будівництві житла, воно дарує тепло і затишок, такий інтер’єр із залученням дерев’яного стилю, створює спокійну і розслаблюючу обстановку. Однак облицювання дерев’яним масивом коштує не дешево, тому плитка, що імітує цінні породи деревини стане відмінною його заміною.

Купити плитку під дерево не дорого можна в Києві чи в режимі онлайн, скориставшись системою швидкого замовлення. Також зробити покупку можливо по телефону, зв’язавшись з менеджером магазину.

Чому варто купувати у нас?

Купуючи у нас, ви отримуєте плитку високої якості від перевірених часом виробників. Ми гарантуємо швидку доставку в усі регіони України перевіреними транспортними компаніями. Менеджери допоможуть з вибором облицювальний матеріал, з огляду на бюджет і побажання кожного клієнта.

Наш магазин ПЛИТКА СТОК постійно розширює асортимент товару, що дозволяє клієнтам вибрати трендовий вид матеріалу для оформлення приміщення. Завдяки проведеним акціям, ви завжди зможете придбати товар дешевше, заощадивши свій бюджет.