Купити плитку з доставкою – можливо!

Знаємо, що мало хто хоче волокіту з доставкою плитки. Саме тому, для наших клієнтів ми розробили оперативну та максимально безпечну доставку по Києву та Україні. Використовуємо оригінальні пакувальні матеріали, що захищають цілісність і зовнішній вигляд керамічної плитки та іншої продукції.

При оформленні замовлення менеджер відразу уточнить, коли орієнтовно чекати доставку товару. Для клієнтів з Києва пропонуємо швидку доставку в день оформлення замовлення або на наступний робочий день (при наявності плитки на нашому складі) .

Умови та тариф доставки по Києву, столичного регіону та України прораховується окремо в кожному замовленні, це робиться тому що кожен вид керамічної плитки має свій габарит та вагу.

Попередньо уточнюємо зручну дату і час доставки.

За межами Києва вартості розраховується індивідуально з урахуванням кілометражу, ваги і об’єму покупки.

Доставка здійснюється до під’їзду, при необхідності за окрему плату можна організувати підйом товару на потрібний поверх. Необхідність розвантаження, занесення оговорюється заздалегідь при оформленні покупки.

Самовивіз із складу. Ви завжди можете забрати свою покупку із нашого складу, попередньо уточнивши з менеджером наявніть позиції на складі магазину.

Наші менеджери зв’яжуться з вами і уточнять, коли ваше замовлення буде повністю сформоване і готове до відправки/видачі. Оберіть відповідний для себе час і заберіть товар з нашої точки видачі.

Рекомендуємо відразу і повністю перевіряти весь товар. У разі виявлення браку, ви зможете повернути його назад, обмінявши на новий, або здійснити повернення вартості.

Ми співпрацюємо з різними службами доставки, і кожен клієнт може вибрати відповідну для нього з урахуванням тарифів. Досить вказати це при оформленні покупки.