Відгуки – Плитка Сток

Мета магазину “Стоковий магазин плитки” постійно підтримувати зворотний зв’язок з покупцями. З їх допомогою стає можливо отримати більш точну оцінку результативності нашої роботи, вкладу в неї кожного із співробітників.

Ми прагнемо отримати користь навіть з тих відгуків, які представляються не дуже об’єктивними. Покупець не завжди правий, але наше завдання зводиться до задоволення його споживчих запитів.

Розглядаючи побажання і відгуки наших клієнтів, ми можемо точніше визначити:

  • на які сегменти в асортименті продукції звернути підвищену увагу;
  • які сторони сервісу потребують зміни;
  • що ще варто запропонувати покупцям і як це повинно бути реалізовано;
  • що у нас виходить найкраще, а в яких аспектах діяльності слід підтягнутися, щоб відповідати вимогам споживачів.

Ваші відгуки мають для нас величезне значення. Якщо ви залишили повідомлення, зробивши замовлення в нашому магазині, значить, як і ми, зацікавлені в тому, щоб він став краще, надавав якісні товари і чудове обслуговування.

Залишайте відгуки, і ми постараємося працювати ще краще!

20.11. 2020

Інна. Потрібна була плитка, щоб оформити фартух на кухні. Менеджер приємно здивував. Молодий хлопець, розповів про переваги, недоліки декількох варіантів. Допоміг визначитися з вибором. Виявилося, що наші смаки в дизайні збігаються)

19.10.2020

Сергій. Замовник висловив побажання, щоб у ванній кімнаті поклали кахель із дзеркальною поверхнею. Довго довелося підшукувати варіанти, які його влаштували б. Тут знайшлося те, що потрібно. Порадилися з менеджером, підібрали дрібну плитку. Це виявилося саме те, що хотів замовник. Тепер знаю, куди звертатися.